15763.
322. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Raoul Francé-Annie Francé-Harrar: A kék tenger csodái. Fordította: Örley István. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, jó állapotban.