Décsi Imre: A nemi élet és az erótika. Egészséges és beteg szerelem. 1-4. kötet (egy kötetbe kötve).
Bp. é.n. (Krakauer ny.) 143 l. 157 l.; 160 l. 128 l. 3 lev ./Egészséges és beteg szerelem. Népszerrű tudományos könyvek a szexuális életről./ Aranyozott egészvászon kötésben .