Juhász Vilmos: Világtörténet. Bp.,1940, Pantheon, (K.J. nyomda-ny.) Ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/320/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~2000004/Juhasz-Vilmos-Vilagtortenet-Bp-1940-Pantheon-KJ-nyomda-ny-Kiadoi-aranyozott-egeszva~II1751462
1751462
16381
320
Books: History
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Juhász Vilmos: Világtörténet. Bp.,1940, Pantheon, (K.J. nyomda-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott gerinccel.
: vörös_iván