Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 367

E. Philips Oppenheim: Az ártatlanok társasága. Pesti Hírlap Könyvek 136. Bp.,1930, Pesti Hírlap, (Légrády-Testvérek.)  Kiadói papírkötés.
17083.

Rufpreis:
1 000 HUF
17084.

Rufpreis:
1 000 HUF
17085.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tersánszky J. Jenő: A vezérbika emlékiratai. Bp.,1938, Cserépfalvi, (Bp. Pápai Ernő-ny.), 246 p.Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17086.

Rufpreis:
3 000 HUF
Jó játék sorozat 5 kötete:  Páli Judit: Jó játék a kép, a kártya. Rajzolta: Forgách Balázs.  Varga Domokos: Jó játék a víz, a levegő. Rajzolta: Kassovitz Félix. Hegyi-Füstös István: Jó játék a pénz, a gomb, a gyűrű. Rajzolta: Puszta Péter. Jánosi Sándor: Jó játék a a madzag, a drót. Rajzolta: Jelenszky László-Varga Imre. Föld S. Péter: Jó játék a rajzfilm. Rajzolta: Szűcs Édua. Bp.,1976-1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
17087.

Rufpreis:
2 000 HUF
17088.

Rufpreis:
1 000 HUF
17089.

Rufpreis:
2 000 HUF
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. Bp., 1943. Officina. 114 p. Kiadói félvászonkötésben
17090.

Rufpreis:
1 000 HUF
17091.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Jókai Mór: A lőcsei fehér asszony I-II. kötet. Jókai Mór ujabb regényei. Bp.,1913 Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott gerinccel, kissé laza fűzéssel.
17092.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Jókai Mór összes művei sorozat egy kötete. Nemzeti Kiadás. XLI. kötet: Szerelem bolondjai. Bp.,1914, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.
17093.

Rufpreis:
1 000 HUF
17094.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF