Jókai Mór összes művei sorozat egy kötete. Nemzeti Kiadás. XLI. kötet: Szerelem bolondjai. Bp.,1914, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.