Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 367

Fekete István: A magam erdeiben. Elbeszélések. Bp.,200, Új Ember. Kiadói papírkötés.
16961.

Rufpreis:
1 000 HUF
Chang, Jolan: A tao tanítása a szerelemről és szexről. Ősi kínai módszer a gyönyör elérésére, eredeti illusztrációkkal. 1990, Arany Lapok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16962.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kalmár Gusztáv: Lángoló tengerek. Bp., é. n., Magyar Könyvbarátok (Könyvbarátok kis könyve). Vászonkötésben, jó állapotban.
16963.

Rufpreis:
800 HUF
Kolligátum, 5 különféle műből: Petőfi Sándor családi versei. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Szinnyei Ferenc. Tull Ödön képeivel.  Petőfiné Szendrey Júlia naplója és levelei Térey Marihoz. Jókai Mór előszavával.  Arany János: Katalin, Keveháza, Szent László Füve. Bevezetéssel ellátta Radnai Rezső.  Arany János válogatott balladái. Riedl Frigyes bevezetésével.  Jókai Mór: Emlékbeszéd Rudolf trónörökösről és egyéb beszédek. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 89+2+48+XV+58+6+XVI+70+2+71 p. Átkötött kopottas egészvászon-kötés.
16964.

Rufpreis:
3 000 HUF
M. Kir. Földmivelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvsorozatának 3 kötete (23, 25,27 számok), Horn János művei: Kajszi-, cseresznye- és meggytermesztés. Ribiszke, köszméte, málna, szederj, szamóca termesztése.  Gyümölcsfák átoltása.  Bp.,1938-1939, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói spirál-kötés.
16965.

Rufpreis:
4 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db: Bölsche: A természet titkaiból. Ford.: Dr. Mikes Lajos. Bp., é.n., Révai. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés.  Dugonics András: Toldi Miklós. Bevezetéssel Heinrich Gusztávtól. Bp., 1894, Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés.
16966.

Rufpreis:
1 000 HUF
16967.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vasúti Lexikon I. kötet. Szerk.: Urbán Lajos. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, sérült gerinccel.
16968.

Rufpreis:
1 000 HUF
16969.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16970.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Dr. Richard Bürner: Alte Grabmäler auf Deutschen Friedhöfen. Berlin, 1913,Otto Baumgärtel. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven.
16973.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jankovics Marcell: Lélekiratok 1-2. kötet. Bp., 2007, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16974.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF