10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Stielers Hand-atlas. Gotha, 1912, Justus Perthes, 4 p.+100 t.+239 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott szecessziós félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két térkép szakadt, egy javított.