Brózik Károly: Nagy magyar atlasz. A Magyar Földrajzi Társaság. megbízásából Erődi Béla és Berecz Antal közreműködésével, Bp. 1906. Lampel. 158 színes térkép. Aranyozott, kiadói félbor-kötésben. Komplett! (gerincén sérülés) / Large Hungarian Atlas with 158 maps. Complete. (spine damaged)