Militaria

Zahl der Lose: 19

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2 ph. Hungary 1873. Military medal Br medal without ribbon C:XF edge error  NMK.: 231.
31016.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2 ph. Hungary 1873. "Military medal" Br medal without ribbon C:XF edge error NMK.: 231.

Rufpreis:
1 000 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2,2- Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration with not its own ribbon C:XF,VF NMK 269.
31017.

Rufpreis:
1 800 HUF
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 kopott Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 gilt Br decoration without ribbon C:XF worn NMK 275.
31018.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 kopott Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration without ribbon C:XF worn NMK 275.

Rufpreis:
1 000 HUF
20
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. VII. Hadsereg 1914-15 kereszt formájú Zn sapkajelvénye (31,5x31,5mm), hátlapon: A. Gurschner Wien VII/2 T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy 1914-15. VII. Armee 1914-15 cap Zn badge Sign.: A. Gurschner Wien VII/2 (31,5x31,5mm) C:XF,VF
31019.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "VII. Hadsereg 1914-15" kereszt formájú Zn sapkajelvénye (31,5x31,5mm), hátlapon: "A. Gurschner Wien VII/2" T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy 1914-15. "VII. Armee 1914-15" cap Zn badge Sign.: A. Gurschner Wien VII/2 (31,5x31,5mm) C:XF,VF

Rufpreis:
4 000 HUF
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on ribbon C:XF NMK 295.
31020.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon C:XF NMK 295.

Rufpreis:
2 000 HUF
9
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- több k. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF several scratches NMK: 306.
31021.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- több k. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF several scratches NMK: 306.

Rufpreis:
3 000 HUF
10
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2  Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF  NMK 310.
31022.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310.

Rufpreis:
2 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. In memoriam 1914-1917 fém katonai felvarró, hátoldalán Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya bélyeggel (65x38mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. In memoriam 1914-1917 metal military patch with Országos Hadsegélyző Bizottság Jelvény Osztálya stamp on reverse (65x38mm) C:XF
31023.

Rufpreis:
3 000 HUF
~1920-1930. A Magyar Királyi Honvédelmi Miniszter és a Magyar Királyi Honvédség Főparancsnokának Sportverseny Érme - Alapíttatott 1922 Br díjérem füllel (30x45mm) T:2
31024.

~1920-1930. "A Magyar Királyi Honvédelmi Miniszter és a Magyar Királyi Honvédség Főparancsnokának Sportverseny Érme - Alapíttatott 1922" Br díjérem füllel (30x45mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjel a koszorú alatt T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark below wreath C:XF NMK 418.
31025.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel a koszorú alatt T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark below wreath C:XF NMK 418.

Rufpreis:
2 400 HUF
13
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration without ribbon C:XF  NMK 418
31026.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon C:XF NMK 418

Rufpreis:
1 600 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:XF NMK.: 427.
31027.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF