1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/319/kategorien~Numismatik/Militaria~2000018/1913-Mozgositasi-Kereszt-1912-1913-as-Emlekkereszt-aranyozott-Br-kituntetes-mellszalag-nC3~II1760823
1760823
31018
319
Military
Numismatik
Beschreibung: 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 kopott
Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration without ribbon C:XF worn
NMK 275.
: ekb