15019.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.