15020.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Ossendowski, F[erdynand Antoni]: A szahara lelke. (The breath of the desert.) Utazás Algérián és Tuniszon keresztül. Fordította: Dr. Balassa József. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.