https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 55

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Britannica Hungarica Nagylexikon 1-20. kötet. Teljes. Bp., Kossuth kiadó. Díszkiadás egész műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban
15653.

Britannica Hungarica Nagylexikon 1-20. kötet. Teljes. Bp., Kossuth kiadó. Díszkiadás egész műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Fehér Ipoly (szerk.): A magyar orvosok és természetvizsgálók 1874. [...] Győrött tartott XVII-ik nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Bp., 1875, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15654.

Fehér Ipoly (szerk.): A magyar orvosok és természetvizsgálók 1874. [...] Győrött tartott XVII-ik nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Bp., 1875, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
M. Platen: Die Neue Heilmethode. 1-2. Band. Berlin-Leipzig-Wien-Stuttgart,(1901), Deutsches Verlaghaus Bong & Co. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos kihajtható melléklettel.
15655.

M. Platen: Die Neue Heilmethode. 1-2. Band. Berlin-Leipzig-Wien-Stuttgart,(1901), Deutsches Verlaghaus Bong & Co. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos kihajtható melléklettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Kovácsy Béla - Monostori Károly: A ló és tenyésztése. 600 képpel, 14 műmelléklettel és 1 színes lótenyésztési térképpel. Bp., 1905. Pátria. XII+653+(3) p. + 14 tábla +1 térkép (kihajtható). Harmadik, javított és bővített kiadás. Egészvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, sérült hátsó borítóval.
15656.

Kovácsy Béla - Monostori Károly: A ló és tenyésztése. 600 képpel, 14 műmelléklettel és 1 színes lótenyésztési térképpel. Bp., 1905. Pátria. XII+653+(3) p. + 14 tábla +1 térkép (kihajtható). Harmadik, javított és bővített kiadás. Egészvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, sérült hátsó borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Went István: Az általános kórtan vázlata I-II. kötet.  Bp.,1939-1940, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XI+345 p.+ IV t.+VII+317 p.+IV t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötetben ceruzás aláhúzással, hullámos, néhol sérült lapszélekkel, az I. kötetben három lap szakadt (címlap,V/VI., 250/251.)
15657.

Went István: Az általános kórtan vázlata I-II. kötet. Bp.,1939-1940, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XI+345 p.+ IV t.+VII+317 p.+IV t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötetben ceruzás aláhúzással, hullámos, néhol sérült lapszélekkel, az I. kötetben három lap szakadt (címlap,V/VI., 250/251.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Piszling Vilmos Ferencz [Pissling, Wilhelm Franc]: Népszerű egészségtan. Magyarítá Navratil Imre. Pest, 1858, Szent István Társulat. Emich Gusztáv Könyvnyomdája. Kopottas félvászon kötés, 2+160+4 p. Egyetlen magyar kiadás.  A borítója kopott. A címlapja sérült. De ezt leszámítva jó állapotban van.
15658.

Dr. Piszling Vilmos Ferencz [Pissling, Wilhelm Franc]: Népszerű egészségtan. Magyarítá Navratil Imre. Pest, 1858, Szent István Társulat. Emich Gusztáv Könyvnyomdája. Kopottas félvászon kötés, 2+160+4 p. Egyetlen magyar kiadás. A borítója kopott. A címlapja sérült. De ezt leszámítva jó állapotban van.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Struve Kerestely Ágoston: A gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a gyógyíthatatlan nyavalyák húzásának a Mestersége. Fordította, a tehén-kilisekről való tanítással, ,s sok tudósok értelmeivel meg-bővítette Kováts Mihály orvos doktor. I. Asthenogenia, vagy a gyengeség tudománya. Pesten, 1802., Trattner Mihály Betűivel, XXXII+372 [valójában 376] p. Átkötött, szép kivételű műbőr. August Christian Struve (1767-1807) orvos munkájának fordítása, amely a kortárs skót orvos, John Brown (1736-1788) munkája képezi a gerincét és a gyorsan népszerűvé vált brownizmust mutatja be.  Az első két lap részben restaurált, foltos. Eredetileg három kötetben teljes!
15659.

Struve Kerestely Ágoston: A' gyenge élet' meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' Mestersége. Fordította, a' tehén-kilisekről való tanítással, ,s sok tudósok' értelmeivel meg-bővítette Kováts Mihály orvos doktor. I. Asthenogenia, vagy a' gyengeség tudománya. Pesten, 1802., Trattner Mihály Betűivel, XXXII+372 [valójában 376] p. Átkötött, szép kivételű műbőr. August Christian Struve (1767-1807) orvos munkájának fordítása, amely a kortárs skót orvos, John Brown (1736-1788) munkája képezi a gerincét és a gyorsan népszerűvé vált brownizmust mutatja be. Az első két lap részben restaurált, foltos. Eredetileg három kötetben teljes!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
dr. Preisz Hugó (1860-1940) orvos, állatorvos, bakteriológus, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja 1900-1928 között megjelent összes cikkeinek tanulmányainak gyűjteménye. Egy kötetbe kötve. Korabeli félvászon kötésben. Feltehetően saját gyűjtemény.
15660.

dr. Preisz Hugó (1860-1940) orvos, állatorvos, bakteriológus, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja 1900-1928 között megjelent összes cikkeinek tanulmányainak gyűjteménye. Egy kötetbe kötve. Korabeli félvászon kötésben. Feltehetően saját gyűjtemény.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., é. n., Béta Irodalmi Rt. A szerző dedikációjával. Laza, kopott vászonkötésben.
15661.

Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., é. n., Béta Irodalmi Rt. A szerző dedikációjával. Laza, kopott vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Vörös József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346 p. + XV melléklet. Félvászon kötésben. Az összes melléklettel, valamint Zeiss Aerotopograph 3d szemüveggel. Jó állapotban.
15662.

Vörös József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346 p. + XV melléklet. Félvászon kötésben. Az összes melléklettel, valamint Zeiss Aerotopograph 3d szemüveggel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Cholnoky Jenő: A Föld megismerésének története. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Egészvászon kötés, illusztrált, megviselt állapotban.
15663.

Dr. Cholnoky Jenő: A Föld megismerésének története. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Egészvászon kötés, illusztrált, megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Becker, G[ottfried] W[ilhelm]: Kurze jedoch gründliche Anleitung wie man gesund bleiben ... kann. Lipcse, 1823, Wilhelm Engelmann. Kopott kartonált papírkötésben.
15664.

Becker, G[ottfried] W[ilhelm]: Kurze jedoch gründliche Anleitung wie man gesund bleiben ... kann. Lipcse, 1823, Wilhelm Engelmann. Kopott kartonált papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse