15656.
319. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Kovácsy Béla - Monostori Károly: A ló és tenyésztése. 600 képpel, 14 műmelléklettel és 1 színes lótenyésztési térképpel. Bp., 1905. Pátria. XII+653+(3) p. + 14 tábla +1 térkép (kihajtható). Harmadik, javított és bővített kiadás. Egészvászon-kötés, sérült, hiányos gerinccel, sérült hátsó borítóval.