15093.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Moric, Rudo: A Magas-Tátra ormain. Bp., 1958, Bibliotheca. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Vysoké Tatry képeslapok mappában