15092.
318. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyula. Világjárók. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.