Friedjung Henrik: Harc a német hegemóniáért (1859-1866) II. kötet. Fordította: Junius. Átnézte: Dr. Hoffmann Frigyes. Bp., 1903, MTA. Kiadói aranyozott gerincű zöld egészvászon-kötésben.