Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 167

Benedek Elek: A magyar nép múltja és jelene. 1. köt.: A szolgaságtól a szabadságig. 2. köt.: A bölcsőtől a sírig. Bp. 1898. Athenaeum. 558 l. 1 sztl. lev.; 463 l. 2 sztl. lev. 30 t.; 21 t. Szövegközti képekkel is gazdagon illusztrálva. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon-kötésben. Az első kötet szép állapotban, a második foltos, megviselt kötéssel
15346.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
15347.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
Mályusz Elemér: Egyházi társadalom a középkori Magyarországon. Bp., 1971, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15348.

Rufpreis:
3 000 HUF
15349.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Egykorú képek, okiratok, eredeti kézírással, ereklyék, nevezetes nyomtatványok, kiáltványok, művészi emlékek. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., 1991 , Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, Csorba László tanulmányával. Szép állapotban. Reprint!
15350.

Rufpreis:
5 000 HUF
Hegedüs Loránt: Két Andrássy és két Tisza. Bp., 1937, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
15351.

Rufpreis:
2 000 HUF
15352.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15353.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15354.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Deák Ferencz beszédei. III kötet, 1861-66. Összegyüjtötte Kónyi Manó. Második, bővített kiadás. Bp., 1903, Franklin. IX, 802 p. Korabeli kopottas-sérült félbőrkötésben.
15355.

Rufpreis:
5 000 HUF
15356.

Rufpreis:
5 000 HUF
Tolnai Világtörténelme I-XX. kötet. Szerk.: Dr. Ballagi Aladár. Bp., é.n. Tolnai Nyomdaiműintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói festett félvászon-kötésben, kopott borítóval, az 1. és 5. kötet gerince javított, a 9. kötet gerince sérült, 13. kötet hátsó borítója viseltes, foltos.
15357.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF