Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante. 492 p.+1 térkép. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, Térkép nélkül. néhány foltos lappal.