Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 50

Kaán Károly: Természetvédelem és természeti emlékek. Bp.,1931, Révai, 312+2 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, intézményi és magánkönyvtári bélyegzőkkel, ajándékozási bejegyzéssel, jó állapotban.
15563.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
10
15564.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15565.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
15566.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Dr. Ranschburg Pál: Az emberi elme I. II. kötet Az értelem. Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Pantheon Ismerettára. Budapest, 1923, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
15567.

Rufpreis:
5 000 HUF
15568.

Rufpreis:
4 000 HUF
15569.

Rufpreis:
2 000 HUF
15570.

Rufpreis:
1 800 HUF
A Budapesti Kir. Magyar Tudomány Egyetem I-ső számú sebészeti klinikájának évkönyve. Szerk: Dollinger Gyula. 532p. Kissé sérült egészvászon kötésben
15571.

Rufpreis:
2 000 HUF
Schmidt, Adolf, Lüthje, Hugo.: Klinische Diagnostik und Propädeutik innerer Krankheiten. Leipzig, 1910. Vogel. 587p. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban / In full linen binding, in good condition.
15572.

Rufpreis:
3 000 HUF
Reissig, Carl:Das Aerztliche Hausbuch für Gesunde und Kranke. Leipzig, 1904. F.C.W. Vogel Verlag, / Házi orvoslás könyve. Szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotban. In Art nouveau linen binding, in good condition.
15573.

Rufpreis:
3 000 HUF
Cholnoky Jenő: Általános Földrajz. I-II. kötet. Tudományos Gyűjtemény. 2., 4. Pécs, Bp., 1923, Danubia Kiadása. I-II. kötet. Viseltes kiadói papír kötésben.
15574.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF