15564.
317. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Fehér Ipoly (szerk.): A magyar orvosok és természetvizsgálók 1874. [...] Győrött tartott XVII-ik nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Bp., 1875, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.