Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1741571
10278
317
Jelzés nélkül: Találkozás. Linó, papír, 32×28 cm
1741579
10279
317
Jelzés nélkül: Emlékképek. Linó, papír, 32×28 cm
1742106
10280
317
11000
Jelzés nélkül: Alkonyat. Tempera, papír, üvegezett keretben, 33×43 cm
1717144
10281
317
Jelzés nélkül: Tolószékben, akril, papír, kartonra ragasztva, 36×27,5 cm
1725282
10282
317
Jelzés nélkül: Kompozíció. Akrill, papír, 36×25 cm
1668591
10283
317
Jelzés nélkül: Tengerpart, olaj, farost, 71×59,5 cm 1729661
10284
317
Jelzés nélkül: Tájkép. Akvarell, papír, 17×23 cm 1744012
10285
317
Magyar kisgrafika 1966.Mappa. 20 db fa- és linómetszet (Fery, Gacs, Gyulay Líviusz, Jurida, Perei, Rozanits, Stettner, Varga Nándor Lajos). Mind jelzett. Sorszámozott, csak 300 pld. 21x30 cm 1744400
10286
317
Vegyes grafika tétel 16 db rézkarc, ceruzarajz, különböző alkotóktól 1744023
10287
317
6 db grafika: Rozanits Tibor, Váci András, Bálványos Huba, Fery Antal, Csurgói Máté Lajos, Szűts János, Rézkarc, linómetszet. Jelzettek. Lapméret 20x30 cm 1740821
10288
317
Szolnokot bemutató rézkarc sorozat (10db): Rozanits Tibor, Palicz József,Pataki Béla, Veszprémi Endre, Bokros László, 8,5×15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF