Bücher: Religion

Zahl der Lose: 55

15775.

Rufpreis:
5 000 HUF
15776.

Rufpreis:
8 000 HUF
15777.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15778.

Rufpreis:
5 000 HUF
15779.

Rufpreis:
5 000 HUF
15780.

Rufpreis:
8 000 HUF
Kurán - The Holy Quran. A Szent Korán. ford: dr. Mihályffy Balázs. Arab és magyar nyelven. New York. é.n. EDHI International
15781.

Rufpreis:
5 000 HUF
Újszállási R Lajos: Iluska emlékkönyve. Református tanítók és lelkészek a XX. század hajnalán. h. n., é. n., szerzői. Sorszámozott, 57. sz. példány. A szerző dedikációjával, kézzel írt levelével. Papírkötésben, jó állapotban.
15782.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ipolyi Arnold: Veresmarti Mihály XVII. századi író élete és munkái. Korrajz a hitújítás idejéből. II. kötet. Bp. 1875. Szent-István-Társ. XX, 321-692p. Korabeli félvászon-kötésben címlap nélkül, jó állapotban.
15783.

Rufpreis:
2 000 HUF
15784.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
Ravasz László: Legyen világosság iI-III. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban + Ravasz László: Alfa és Ómega.II. kötet Bp., 1938. Franklin.
15785.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15786.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF