Ipolyi Arnold: Veresmarti Mihály XVII. századi író élete és munkái. Korrajz a hitújítás idejéből. II. kötet. Bp. 1875. Szent-István-Társ. XX, 321-692p. Korabeli félvászon-kötésben címlap nélkül, jó állapotban.