Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 391

Bessenyei György: Atilla és Buda tragédiája öt játékban. Posony-Kassa,1787, Füstkúti Landerer Mihály, 152 p. Korabeli kartonált papírkötés. Bessenyei György (1746-1811) Buda tragédiája öt játékban c. munkája először 1773-ban jelent meg, majd még életében másodszor 1783-ban, Attila és Buda tragédiája öt játékban címmel. Második kiadás. Ritka!
15858.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
15859.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
15861.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
15862.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15863.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15864.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
15865.

Rufpreis:
8 000 HUF
Ady Endre: A forradalmár Petőfi. (Petőfi Sándor válogatott forradalmi költeményei.) Összeválogatta s elüljáró írással ellátta --.  Budapest, 1910. Deutsch Zsigmond és Társa [ny. Márkus Samu]. 200 p. Első kiadás. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, az eredeti papírborító bekötve. Jó állapotban.
15866.

Rufpreis:
4 000 HUF
15867.

Rufpreis:
6 000 HUF
15868.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15869.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15870.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF