Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 391

15871.

Rufpreis:
6 000 HUF
A Petőfi Társaság 1876-1901. Bp., 1902. Petőfi társaság. 74p. Korabeli félvászon kötésben.
15872.

Rufpreis:
5 000 HUF
15873.

Rufpreis:
3 000 HUF
15874.

Rufpreis:
3 000 HUF
15875.

Rufpreis:
3 000 HUF
15876.

Rufpreis:
2 000 HUF
Mécs László összes versei 1920-1940. Sajátkezű verses dedikációval! Bp., 1941, Athenaeum. Hímzett egészvászon-kötésben, néhány lap restaurált, hátsó tartalomjegyzék hiányzik és tollal írt lappal pótolt.
15877.

Rufpreis:
6 000 HUF
Székely József: Magyar Játékszín. A Nemzeti Színház félévszázados ünnepélye alkalmából írta Székely József. Kiadja Pest vármegye közönsége. Bp.,1887, Légrády-Testvérek, 4+194 p. Átkötött félvászon-kötés, aranyozott gerinccel, névbejegyzéssel, ex libris bélyegzővel, jó állapotban. Ritka.
15878.

Rufpreis:
6 000 HUF
Tormay Cecile: Bujdosókönyv. Feljegyzések 1918-1919-ből. Első kiadás. Bp., 1920. Rózsavölgyi. Korabeli igényes egészvászon magánkötésben
15879.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Kaczér Illés: Khafrit, az egyiptomi asszony. Budapest, 1916., Bíró Miklós kiadása. Kiadói illusztrált (Földes) papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15880.

Rufpreis:
1 400 HUF
15881.

Rufpreis:
3 000 HUF
15882.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF