https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 391

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Báró Podmaniczky Pál: Nagy Sámuel Próbája. Győr, 1935, Vitéz Szabó és Uzsaly-Könyvnyomda, 52 p. Kiadói papírkötés.
15991.

Báró Podmaniczky Pál: Nagy Sámuel Próbája. Győr, 1935, Vitéz Szabó és Uzsaly-Könyvnyomda, 52 p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Szász Károly kisebb műfordításai III. kötet. Német,francia, angol s vegyes költők. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+361+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,aranyozott lapélekkel, a borító alsó sarkai kissé kopottas, kissé fakó, kissé sérült gerinccel, az elülső és hátsó előzéklapokon bereagasztott címkékkel.
15992.

Szász Károly kisebb műfordításai III. kötet. Német,francia, angol s vegyes költők. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+361+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,aranyozott lapélekkel, a borító alsó sarkai kissé kopottas, kissé fakó, kissé sérült gerinccel, az elülső és hátsó előzéklapokon bereagasztott címkékkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Kerényi Frigyes (Vidor Emil): Költemények. Pest, 1844, Landerer és Heckenast, 188+6 p. Első kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal, a címlap hátoldalára beragasztott árnyképpel.  Kerényi Frigyes (1822-1852), a fiatalon elhunyt költő első verseskötete. A Petőfi által alapított Tízek Társasága tagja, a költő barátja volt. Versei számos korabeli lapban megjelentek, 1844-ig Vidor Emil álnéven publikált.
15993.

Kerényi Frigyes (Vidor Emil): Költemények. Pest, 1844, Landerer és Heckenast, 188+6 p. Első kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, foltos lapokkal, a címlap hátoldalára beragasztott árnyképpel. Kerényi Frigyes (1822-1852), a fiatalon elhunyt költő első verseskötete. A Petőfi által alapított Tízek Társasága tagja, a költő barátja volt. Versei számos korabeli lapban megjelentek, 1844-ig Vidor Emil álnéven publikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Tamási Áron: Téli verőfény. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh, 193 p. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, ex libris-szel.
15994.

Tamási Áron: Téli verőfény. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh, 193 p. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes könyvtétel, Jókai Mór könyvei, 3 db:  Egy játékos, aki nyer I-II. A Fránya Hadnagy. Bp., é.n, Révai. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítókkal, az egyik elülső kötéstáblája kissé sérült.
15995.

Vegyes könyvtétel, Jókai Mór könyvei, 3 db: Egy játékos, aki nyer I-II. A Fránya Hadnagy. Bp., é.n, Révai. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítókkal, az egyik elülső kötéstáblája kissé sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Horváth Béla: Nyugati Szél. Horváth Béla műfordításai. Budapest, é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner Rt.) Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel.
15996.

Horváth Béla: Nyugati Szél. Horváth Béla műfordításai. Budapest, é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner Rt.) Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
A magyar költészet kincsesháza. Szerk.: Endrődi Sándor. Bp.,[1895], Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 6+CXXVI ( helyesen:63)+1508 (helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal, de belül jó állapotban.
15997.

A magyar költészet kincsesháza. Szerk.: Endrődi Sándor. Bp.,[1895], Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 6+CXXVI ( helyesen:63)+1508 (helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Gaal Mózes: Kenyér és becsület. Bp., 1913, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott, piros egészvászon-kötés, kopottas borítóval, az utolsó lap és a szennylap kijár.
15998.

Gaal Mózes: Kenyér és becsület. Bp., 1913, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott, piros egészvászon-kötés, kopottas borítóval, az utolsó lap és a szennylap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Gaal Mózes: Hősök regéje. Első rész: Achilles haragja. Második rész: A bujdosó király. Egy kötetben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1927], Singer és Wolfner. Két színes egészoldalas címképpel, egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kis folttal az elülső kötéstáblán.
15999.

Gaal Mózes: Hősök regéje. Első rész: Achilles haragja. Második rész: A bujdosó király. Egy kötetben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1927], Singer és Wolfner. Két színes egészoldalas címképpel, egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kis folttal az elülső kötéstáblán.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Zahl der Gebote:
0
3 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból:  Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadozott gerinccel, ragasztott kötéssel. Kosáryné Réz Lola: Egy méter fehér szalag. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel. Farkas Imre: Klára Itáliában. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadozott gerinccel, borítóval.
16000.

3 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadozott gerinccel, ragasztott kötéssel. Kosáryné Réz Lola: Egy méter fehér szalag. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel. Farkas Imre: Klára Itáliában. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadozott gerinccel, borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Juhász Gergely: Klopstock magyar utókora. Minerva-könyvtár XLVIII. Bp., 1935, Minerva. Kiadói papírkötés.
16001.

Juhász Gergely: Klopstock magyar utókora. Minerva-könyvtár XLVIII. Bp., 1935, Minerva. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Kőszeg, é.n., Emericanum Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, javított gerinccel, pár lapszél és a borító foltos.
16002.

Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Kőszeg, é.n., Emericanum Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, javított gerinccel, pár lapszél és a borító foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse