12970.
315. Gelaufene Fernauktion
Poster
70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
1918 Haranghy Jenő (1894-1951): Jegyezzünk hadikölcsönt, plakát, színes litográfia, Kunossy Rt. restaurált, 124×95 cm / lithographic poster, restored, 124×95 cm