12969.
315. Gelaufene Fernauktion
Poster
70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
1917 Haranghy Jenő (1894-1951): Jegyezzünk hadikölcsönt, plakát, litográfia, Athenaeum Rt., restaurált, 94x62 cm / lithographic poster, restored, 94x62 cm