16150.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Új magyar lexikon. Bp., 1960-1962, Akadémiai. + Új magyar lexikon. Kiegészítő kötet 1962-1980. Bp., 1981, Akadémiai. Többnyire foltos, kopott vászonkötésben, az egyik kötet borítója részben elválik.