16151.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Révai nagy lexikona. 1-5. köt. Bp., 1992-1994, Babits. Hasonmás kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. + Révai Új Lexikona. Szekszárd, 1996, Babits. Vászonkötésben, jó állapotban.