15854.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Szerb Antal: Madelon, az eb. Révai könyvtár 7. Bp.,1947, Révai, 192 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.