Makkai János: Szép közélet. Bp.,é.n., Singer és Wolfner, Pesti Lloyd Nyomda. 194+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Singer és Wolfner ajándék kötete bejegyzéssel.