16105.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
René Maran: Batuala. Néger regény. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., é.n., Légrády, 163 p. Átkötött egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, kissé foltos, az utolsó két lap részben kijár, az első pár lap foltos.