16106.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
Jókai Mór: Szabadság a hó alatt vagy a zöld könyv. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás LXVI. kötet. Bp.,1897, Révai. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott gerinccel és borítóval, 481-484 oldalak kijárnak.