Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 374

Jókai Mór: Erdély aranykora, Magyarhon szépségei. Belső címlap nélkül. Aranyozott, festett Gottermayer egészvászon kötésben.
15836.

Rufpreis:
1 000 HUF
Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések. Bp., 1986, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15837.

Rufpreis:
1 000 HUF
Somló Sándor: Éjszakák. Győr, 1880, Klenka Ferenc. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben.
15838.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kölcsei Kölcsey Ferencz minden munkái. 1-3. köt. Bp., 1860, Heckenast. Egybekötve, későbbi félvászon kötésben, az 1-2. köt. töredékkötet (1. köt. 1-18. és 2. köt. 1-144. p. hiányzik).
15839.

Rufpreis:
2 000 HUF
Zábráczky József: Jól van - jól van! Bp., 1922, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15840.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bajza összegyűjtött munkái. 1-2. köt. Bp., 1861-1862, Heckenast. Egybekötve, foltos vászonkötésben, foltos lapokkal.
15841.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jankovich Ferenc: A viharhoz. Versek. Bp., é. n., A szerző kiadása. A szerző által dedikált példány!
15842.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nyomdász évkönyv 1916. + Magyar könyvtár: gr. Széchenyi István: Hitel.
15843.

Rufpreis:
1 400 HUF
Én nem mondok le soha a reményről. Várnai Zseni versei az anyaszívről. Dedikált! Bp., 1940, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Ragasztott papírkötésben
15844.

Rufpreis:
1 000 HUF
Arany János elbeszélő költeményei. II. kötet: Buda halála. Murány ostroma. Katalin. Szent-László füve. Első lopás. Keveháza. Bolond Istók. Arany János összes munkái. III. kötet. Bp.,1883, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a hátsó borító kissé foltos, 167/168. oldal szakadt.
15845.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kemenes (Kempf) József: Homeros Iliasa. Bp., 1902 + UÖ: Homeros Odysseiája. Lampel R. Könyvkereskedése. Korabeli félvászon kötésben.
15846.

Rufpreis:
2 000 HUF
Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, a szennylapok és két lap kijár. (461-462., 475-476.) Első kiadás.
15847.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF