Somló Sándor: Éjszakák. Győr, 1880, Klenka Ferenc. Kicsit kopott, dísz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/314/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~100046/Somlo-Sandor-Ejszakak-Gyor-1880-Klenka-Ferenc-Kicsit-kopott-diszes-vaszonkotesben~II1719576
1719576
15838
314
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Somló Sándor: Éjszakák. Győr, 1880, Klenka Ferenc. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben.
: vörös_iván