15845.
314. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Arany János elbeszélő költeményei. II. kötet: Buda halála. Murány ostroma. Katalin. Szent-László füve. Első lopás. Keveháza. Bolond Istók. Arany János összes munkái. III. kötet. Bp.,1883, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a hátsó borító kissé foltos, 167/168. oldal szakadt.