11051.
314. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Capodimonte kalapos hölgy libákkal, festett műgyanta, jelzett, kopott, fa talapzaton, m:25 cm