11052.
314. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Capodimonte iskolás lány és fiú, festett műgyanta, jelzett, kopott, fa talapzaton, m:24 cm (2×)