15747.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Arany János összes munkái 1-4.,8 kötetek. Összesen öt kötet. Bp.,1883-1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, egy kötet kivételével (8. kötet) Endrényi és Társa díszkönyvkötészete címkével, kissé kopott, kissé sérült gerincekkel, kissé kopott borítóval.