15746.
312. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Arany János összes munkái 1-2.,4. kötetek. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1.,3.,4. kötetek. Összesen hat kötet. Bp.,1883-1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, két kötet lapélein ceruzás írással.