Herendi speciális mintájú porcelán tál, kézzel festett, jelzett (koron... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/312/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/Herendi-specialis-mintaju-porcelan-tal-kezzel-festett-jelzett-koronas-1940-kis-kopasny~II1706251
1706251
11129
312
14000
Rufpreis:
14 000 HUF 37,84 EUR , 41,18 USD
Beschreibung: Herendi speciális mintájú porcelán tál, kézzel festett, jelzett (koronás, 1940), kis kopásnyomokkal, 28x24 cm
: vörös_iván
Katalognummer: