Herendi Viktória mintás "Szeged" porcelán tál, kézzel festett, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/312/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/Herendi-Viktoria-mintas-Szeged-porcelan-tal-kezzel-festett-jelzett-hibatlankis-kopasnyo~II1677497
1677497
11128
312
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Herendi Viktória mintás "Szeged" porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan(kis kopásnyomok), d: 27,5 cm
: tánczos_gábor