15875.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Fehér Ipoly (szerk.): A magyar orvosok és természetvizsgálók 1874. [...] Győrött tartott XVII-ik nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Bp., 1875, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.