15874.
311. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban