11109.
311. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Capodimonte kalapos hölgy libákkal, festett műgyanta, jelzett, kopott, fa talapzaton, m:25 cm