11110.
311. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Capodimonte iskolás lány és fiú, festett műgyanta, jelzett, kopott, fa talapzaton, m:24 cm (2×)