1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Tas József: Cserkészkönyv. Bp.,1926, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes,sérült kötéssel, a hátsó kötéstábla elvált a borítótól, az elülső kötéstábla laza.