12537. 309. Gelaufene Fernauktion Pfadfinder
2 000 HUF
0 HUF
Francia kalandozás 1931. Szerk.: Temesi Győző. Bp., 1931, "Élet", 104 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra